W naszej firmie zamówić można nie tylko strony internetowe dla firm, mniej lub bardziej rozbudowane, ale także portale. Zasadnicza różnica polega na tym, że portal, to wielotematyczny serwis, w którym mogą rejestrować się użytkownicy a strona spełnia rolę raczej wizytówki. Dzięki pozyskaniu w ten sposób danych, można utworzyć całkiem niezłą bazę do wysyłania meili, do kontaktowania się z potencjalnymi klientami. Ale portal, to także połączenie miejsca z informacjami, rozrywką, ciekawostkami pod jednym adresem. Idealny dla miast, dla społeczności różnego rodzaju. Niewątpliwie towarzystwa, większe firmy skorzystają na tego rodzaju promocji, gdzie zamieszczą informacje interesujące szersze grono odbiorców. Nasza firma posiada doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju serwisów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z przykładem, jakim jest osir.kluczbork.pl lub sto.kluczbork.pl . Jest to portal stworzony w oparciu o Drupal, czyli profesjonalny system zarządzania treścią, który pozwala w dość łatwy sposób zmieniać treść, czy grafikę. Wart uwagi jest przede wszystkim moduł kalendarza, pozwalający na zamieszczanie wydarzeń. Jest to niezmiernie przydatne w przypadku portalu. Nasi specjaliści są w stanie zarówno treść, jak i grafikę dobrać do indywidualnych preferencji klientów.

Jak widać na załączonym przykładzie, w takim serwisie znajdziemy aktualności, zdjęcia, formularz kontaktowy, ale także prognozę pogody, możliwość nawiązania czatu, dział wiadomości, dział imprez, możliwość komentowania owych wpisów a także czasami zamieszczania własnych.

Jeśli nie są Państwo pewni, czy lepsza będzie strona internetowa, czy jednak portal, tym bardziej zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Bez wątpienia udzielą oni niezbędnych informacji na temat wyboru rodzaju serwisu. Wszystko zależy od tego, jakie zadania będzie miał spełniać owy produkt,