W naszej ofercie znajduje się także niezbędne oprogramowanie dla szkół, firm, instytucji, dzięki któremu wszystkie najważniejsze funkcje i procesy można zakończyć dużo szybciej. Proponujemy zarówno pakiety biurowe do edycji tekstów i arkuszy kalkulacyjnych, jak i programy zabezpieczające, antywirusowe, czy oprogramowanie do tablic multimedialnych. Jesteśmy w stanie dobrać do placówki najlepsze produkty pod względem bezpieczeństwa, ceny, jakości.

Najpopularniejszym oprogramowaniem, jakie sprzedajemy, jest oczywiście Office. Jest to program bardzo znany, zarówno w warunkach pracy domowej, jak i firmach, instytucjach. Dzięki niemu można edytować teksty, tworzyć rozliczenia na arkuszach kalkulacyjnych, tworzyć bazę danych, czy prezentacje multimedialne. To są oczywiście bardzo podstawowe funkcje, każdy moduł posiada niezliczone funkcje, które dopiero w trakcie użytkowania można poznać. Office, to także w pełni profesjonalny program do odbioru poczty.

Z programów zabezpieczających jesteśmy w stanie zaoferować program Kaspersky i Nod. Nowoczesne programy antywirusowe zabezpieczają nie tylko przez złośliwymi oprogramowaniami, ale również posiadają skanery ruchu internetowego, harmonogramy zadań, a także inne funkcje przydatne w zabezpieczniu przed wirusami czy włamaniami.

Z programów dedykowanych specjalnie dla szkół mamy program eklasa. Jest to bardzo pomocna aplikacja, dzięki której praca z uczniami jest dużo łatwiejsza. Wśród korzyści znajdziemy podgląd monitorów uczniów, zdalne logowanie, kontrola Internetu, dzienniki uczniów. Program przydatny w każdej szkole.

Oferujemy także oprogramowanie do tablic multimedialnych. Jest to aplikacja, która usprawnia i ułatwia prowadzenie zajęć z niemal wszystkich przedmiotów. Wiele animacji, konkretnych przykładów sprawi, że lekcje stan się dużo bardziej ciekawe. Znajdziemy wśród nich pakiety kilku przedmiotów do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich. Dla szkół podstawowych są to zazwyczaj zintegrowane moduły odpowiadające systemowi nauczania.