Obecnie niemal każda duża firma posiada dzisiaj stronę internetową, portal internetowy, lub sklep internetowy. Nie inaczej jest ze szkołami. Uczniowie, rodzice, osoby zainteresowane ofertą szkoły (czyli klienci) bardzo rzadko wybierają się do niej osobiście. Najczęściej korzystają ze strony internetowej, gdzie zamieszczone są najważniejsze informacje na temat placówki. Problem rodzi się, gdy jednak szkoła takiej witryny internetowej nie posiada i rodzice na darmo szukają jej obecności w sieci. My takim sytuacjom chcemy zaradzić.

W związku z tym i my chcemy zaproponować Państwu nowoczesną stronę internetową, która przyciągnie zainteresowanych uczniów do Państwa. Strony oparte są o profesjonalne oprogramowanie, dzięki któremu strona będzie nie tylko wizualnie ładna, ale również funkcjonalna, prosta w użyciu i zoptymalizowana. Dzięki temu nie będzie problemu z jej pozycjonowaniem, czyli reklamowaniem w wyszukiwarkach. W naszej ofercie dysponujemy systemami zarządzania treścią, dzięki czemu później nie będzie problemu ze zmianą treści, menu, czy grafiki na stronie. Każde wydarzenie będzie mogło zostać na owej witrynie odnotowane, dzięki czemu rodzice, uczniowie, potencjalni kandydaci będą mieli wgląd w to, co dzieje się w szkole, na uczelni. A wiadomo, że takich wydarzeń wartych udokumentowania jest bardzo dużo.

Jeśli mają Państwo obawy, co do późniejszej aktualizacji, czy zmian na stronie w postaci treści, grafiki, filmów, informacji, to także taką ofertę możemy Państwu przygotować. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna szkoła musi mieć stronę internetową, na której znajdą się najważniejsze informacje.

Co może znaleźć się na takiej stronie?

– aktualności z życia szkoły

– plan lekcji

– zastępstwa/nieobecności nauczycieli

– informacje dla rodziców

– informacje o szkole

– galeria zdjęć i filmów z uroczystości szkolnych

– imprezy szkolne

– kalendarium

– opisy poszczególnych działów szkoły

– oferta edukacyjna i informacje dla kandydatów

– tak naprawdę wszystko, co aktualnie jest Państwu potrzebne