Oprogramowanie zostało stworzone po to, by ułatwiać i upraszczać pracę w firmach o zróżnicowanych branżach. Mimo że specyfika firm produkcyjnych, sprzedażowych i usługowych jest nieco inna, programy zostały tak stworzone, by spełniać najważniejsze ich oczekiwania. Nasza firma stawia przede wszystkim na sześć głównych programów, które nadają się dla firm o różnej specyfikacji.

Najpopularniejszy jest oczywiście Subiekt. Program ten umożliwia całościową obsługę działów sprzedażowych, handlowych, sklepu. Obsługa dokumentów, prowadzenie kartoteki kontrahentów, to tylko niektóre z możliwości programu.

Kolejnym programem, który nasza firma oferuje, jest Rachmistrz. Jest to świetny system dla samodzielnych firm, jak i biur rachunkowych, który pozwala na bezbłędne rozliczanie dokumentów księgowych. Znajdziemy w nim takie możliwości, jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, czy prowadzenie kartoteki kontrahentów oraz wspólników. Program bardzo prosty w użyciu.

Kolejny jest Rewizor. Świetny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą prowadzić księgi handlowe. Jest nowoczesny i prosty w obsłudze.

Jeśli chodzi o systemy kadrowo-płacowe, to proponujemy Gratyfikant. Idealny dla osób, które zajmują się sprawami kadrowymi w małych przedsiębiorstwach. Posiada wszystkie niezbędne moduły, ma rozbudowane funkcje.

Do kolejnego ważnego programu zaliczyć należy Gestora. Świetny to zarządzania kontaktami z klientem. Sprawdza się praktycznie w każdej firmie, wszędzie tam, gdzie od relacji z klientami przykłada się dużą wagę. Tak więc sprawdzi się w dziale obsługi klienta, dziale sprzedaży, marketingu, sekretariacie.

Ostatnim programem jest Sello. Stworzony dla urodzonych sprzedawców, którzy chcą zaistnieć w sieci. wszechstronne i proste narzędzie do obsługi aukcji internetowych.

Jak widać, przykładamy bardzo dużą wagę do usprawniania różnorodnych procesów w firmie. Dlatego zapraszamy do współpracy właścicieli, menadżerów, kierowników, osoby z działów sprzedaży, hr.