W swojej ofercie posiadamy także propozycje dedykowane konkretnie dla szkół. Przede wszystkim chcemy podkreślić, że jesteśmy edupartnerem dla szkół. To pozwala nam wynegocjować jeszcze lepsze warunki dla Państwa. Najpopularniejszym produktem, jaki oferujemy są tablice multimedialne. Jest to nowoczesna pomoc dydaktyczna, która sprawdza się w niemal każdej sali, na każdym przedmiocie. Są to urządzenia, które z powodzeniem można podłączyć do komputera, bądź rzutnika, dzięki czemu lekcje stają się bardziej interesujące, nowoczesne, można na nich wykorzystywać naprawdę różnorodne materiały. Na takiej tablicy można oczywiście również pisać, stosowany jest to tego celu specjalny pisak magnetyczny.

W naszej ofercie znajdują się także zestawy, które bardzo dobrze sprawdzają się w szkolnych salach. Są to zestawy projektora z tablicą multimedialną. Świetny zestaw dla każdej szkoły! Nowoczesny sprzęt sprawi, że lekcje będą dużo ciekawsze, rodzice będą zadowoleni a szkoła będzie bardziej nowoczesna. Możliwość włączenia filmu, pokazania mapki, czy intersujących wykresów sprawi, że wszystkie lekcje (także pokazowe) będą dużo ciekawsze dla odbiorcy. Takie tablice są oczywiście bezpieczne w użytkowaniu, uczniowie mogą swobodnie z nich korzystać. Większość posiada możliwość zapisania owych notatek a także przesłania ich drogą meilową, dzięki czemu młodzi odbiorcy będą mieli wgląd do stworzonych projektów, rozwiązanych zadań i będą mogli się z nim zapoznać jeszcze przed sprawdzianami i egzaminami.

Tablice interaktywne, to oczywiście nie wszystko, co oferujemy. W swojej ofercie posiadamy również wiele przydatnych w każdej szkole urządzeń tj. rzutniki, wizualizery, systemy do testów, czy ekrany projekcyjne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, a napewno uda się nam dopasować ofertę do Państwa potrzeb.

Oprócz sprzedaży służymy pomocą również przy zamontowaniu tablicy w szkole i przeszkoleniu pracowników.