baselinker_logo_firmowe
Wszystko w jednym miejscu

Sklepy systemy aukcyjne

integracja

SaaS - sklep internetowy

Sklep internetowy

Optymalne rozwiązanie

Sklep internetowy - Open Source

Sklep internetowy - Open Source

Open Source

Sklep internetowy - licencja

Sklep internetowy

Promocja w Internecie, to nie tylko strony internetowe i portale internetowe. Najskuteczniejszym produktem w handlu internetowym stają się obecnie sklepy internetowe. Daje on praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o sprzedaż online. Wszystkie czołowe sklepy bazujące na sprzedaży tradycyjnej przenoszą się do Internetu. Daje to możliwość sporych zysków a także pozyskania innej zupełnie grupy klientów. Poza tym same koszty prowadzenia takiego sklepu są znikome w porównaniu do sklepu tradycyjnego. Mniejsze opłaty za magazynowanie produktów, mniejsza obsługa, czy brak kosztów lokalowych. To daje zdecydowaną przewagę sklepu internetowego nad tradycyjnym! Liczy się także dostępność i mobilność, co dla klientów ma niemałe znaczenie. Będą mogli dokonywać zakupów przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny!

W ofercie przewidujemy cztery główne systemy, na których są oparte sklepy. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest Shoper. Oferujemy go w wersji SaaS w różnych pakietach. Wybór zależy przede wszystkim od tego, jak wiele jest produktów, jakie dodatkowe funkcjonalności są potrzebne. Po dokładnej analizie potrzeb bez wątpienia przedstawimy Państwu najlepsze rozwiązanie.

Kolejną możliwość stanowi PrestaShop lub SOTE. Także idealny system pod tworzenie sklepów internetowych różnorodnych branż. Znajdziemy tam moduły zamówień, panelu klienta, listę produktów, rodzaj marketingu, czy sposób płatności. Sklep oparty na tym systemie jest poddany różnym statystykom, dzięki którym wiadomo, jacy klienci odwiedzają sklep.