Oprogramowanie

Oprogramowanie
Oprogramowanie 2018-06-01T14:53:41+00:00

W naszej ofercie znajduje się także niezbędne oprogramowanie dla szkół, firm, instytucji, dzięki któremu wszystkie najważniejsze funkcje i procesy można zakończyć dużo szybciej. Proponujemy zarówno pakiety biurowe do edycji tekstów i arkuszy kalkulacyjnych, jak i programy zabezpieczające, antywirusowe, czy oprogramowanie do tablic multimedialnych. Jesteśmy w stanie dobrać do placówki najlepsze produkty pod względem bezpieczeństwa, ceny, jakości.

Najpopularniejszym oprogramowaniem, jakie sprzedajemy, jest oczywiście Office. Jest to program bardzo znany, zarówno w warunkach pracy domowej, jak i firmach, instytucjach. Dzięki niemu można edytować teksty, tworzyć rozliczenia na arkuszach kalkulacyjnych, tworzyć bazę danych, czy prezentacje multimedialne. To są oczywiście bardzo podstawowe funkcje, każdy moduł posiada niezliczone funkcje, które dopiero w trakcie użytkowania można poznać. Office, to także w pełni profesjonalny program do odbioru poczty.

Z programów zabezpieczających jesteśmy w stanie zaoferować program Kaspersky i Nod. Nowoczesne programy antywirusowe zabezpieczają nie tylko przez złośliwymi oprogramowaniami, ale również posiadają skanery ruchu internetowego, harmonogramy zadań, a także inne funkcje przydatne w zabezpieczniu przed wirusami czy włamaniami.

Z programów dedykowanych specjalnie dla szkół mamy program eklasa. Jest to bardzo pomocna aplikacja, dzięki której praca z uczniami jest dużo łatwiejsza. Wśród korzyści znajdziemy podgląd monitorów uczniów, zdalne logowanie, kontrola Internetu, dzienniki uczniów. Program przydatny w każdej szkole.

Oferujemy także oprogramowanie do tablic multimedialnych. Jest to aplikacja, która usprawnia i ułatwia prowadzenie zajęć z niemal wszystkich przedmiotów. Wiele animacji, konkretnych przykładów sprawi, że lekcje stan się dużo bardziej ciekawe. Znajdziemy wśród nich pakiety kilku przedmiotów do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich. Dla szkół podstawowych są to zazwyczaj zintegrowane moduły odpowiadające systemowi nauczania.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

AVADA IT

Fusce ut ipsum tincidunt, porta nisl sollicitudin, vulputate nunc. Cras commodo leo ac nunc convallis ets efficitur.

RECENT TWEETS

CONTACT US

  • 12345 North Main Street, New York, NY 555555
  • 1.800.555.6789
  • support@yoursite.com