Tworzenie portali internetowych

Tworzenie portali internetowych
Tworzenie portali internetowych 2018-06-01T14:53:42+00:00

W naszej firmie zamówić można nie tylko strony internetowe dla firm, mniej lub bardziej rozbudowane, ale także portale. Zasadnicza różnica polega na tym, że portal, to wielotematyczny serwis, w którym mogą rejestrować się użytkownicy a strona spełnia rolę raczej wizytówki. Dzięki pozyskaniu w ten sposób danych, można utworzyć całkiem niezłą bazę do wysyłania meili, do kontaktowania się z potencjalnymi klientami. Ale portal, to także połączenie miejsca z informacjami, rozrywką, ciekawostkami pod jednym adresem. Idealny dla miast, dla społeczności różnego rodzaju. Niewątpliwie towarzystwa, większe firmy skorzystają na tego rodzaju promocji, gdzie zamieszczą informacje interesujące szersze grono odbiorców. Nasza firma posiada doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju serwisów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z przykładem, jakim jest osir.kluczbork.pl lub sto.kluczbork.pl . Jest to portal stworzony w oparciu o Drupal, czyli profesjonalny system zarządzania treścią, który pozwala w dość łatwy sposób zmieniać treść, czy grafikę. Wart uwagi jest przede wszystkim moduł kalendarza, pozwalający na zamieszczanie wydarzeń. Jest to niezmiernie przydatne w przypadku portalu. Nasi specjaliści są w stanie zarówno treść, jak i grafikę dobrać do indywidualnych preferencji klientów.

Jak widać na załączonym przykładzie, w takim serwisie znajdziemy aktualności, zdjęcia, formularz kontaktowy, ale także prognozę pogody, możliwość nawiązania czatu, dział wiadomości, dział imprez, możliwość komentowania owych wpisów a także czasami zamieszczania własnych.

Jeśli nie są Państwo pewni, czy lepsza będzie strona internetowa, czy jednak portal, tym bardziej zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Bez wątpienia udzielą oni niezbędnych informacji na temat wyboru rodzaju serwisu. Wszystko zależy od tego, jakie zadania będzie miał spełniać owy produkt,

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

AVADA IT

Fusce ut ipsum tincidunt, porta nisl sollicitudin, vulputate nunc. Cras commodo leo ac nunc convallis ets efficitur.

RECENT TWEETS

CONTACT US

  • 12345 North Main Street, New York, NY 555555
  • 1.800.555.6789
  • support@yoursite.com