Programy dla firm

Programy dla firm
Programy dla firm 2018-06-01T14:53:42+00:00

Oprogramowanie zostało stworzone po to, by ułatwiać i upraszczać pracę w firmach o zróżnicowanych branżach. Mimo że specyfika firm produkcyjnych, sprzedażowych i usługowych jest nieco inna, programy zostały tak stworzone, by spełniać najważniejsze ich oczekiwania. Nasza firma stawia przede wszystkim na sześć głównych programów, które nadają się dla firm o różnej specyfikacji.

Najpopularniejszy jest oczywiście Subiekt. Program ten umożliwia całościową obsługę działów sprzedażowych, handlowych, sklepu. Obsługa dokumentów, prowadzenie kartoteki kontrahentów, to tylko niektóre z możliwości programu.

Kolejnym programem, który nasza firma oferuje, jest Rachmistrz. Jest to świetny system dla samodzielnych firm, jak i biur rachunkowych, który pozwala na bezbłędne rozliczanie dokumentów księgowych. Znajdziemy w nim takie możliwości, jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, czy prowadzenie kartoteki kontrahentów oraz wspólników. Program bardzo prosty w użyciu.

Kolejny jest Rewizor. Świetny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą prowadzić księgi handlowe. Jest nowoczesny i prosty w obsłudze.

Jeśli chodzi o systemy kadrowo-płacowe, to proponujemy Gratyfikant. Idealny dla osób, które zajmują się sprawami kadrowymi w małych przedsiębiorstwach. Posiada wszystkie niezbędne moduły, ma rozbudowane funkcje.

Do kolejnego ważnego programu zaliczyć należy Gestora. Świetny to zarządzania kontaktami z klientem. Sprawdza się praktycznie w każdej firmie, wszędzie tam, gdzie od relacji z klientami przykłada się dużą wagę. Tak więc sprawdzi się w dziale obsługi klienta, dziale sprzedaży, marketingu, sekretariacie.

Ostatnim programem jest Sello. Stworzony dla urodzonych sprzedawców, którzy chcą zaistnieć w sieci. wszechstronne i proste narzędzie do obsługi aukcji internetowych.

Jak widać, przykładamy bardzo dużą wagę do usprawniania różnorodnych procesów w firmie. Dlatego zapraszamy do współpracy właścicieli, menadżerów, kierowników, osoby z działów sprzedaży, hr.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

AVADA IT

Fusce ut ipsum tincidunt, porta nisl sollicitudin, vulputate nunc. Cras commodo leo ac nunc convallis ets efficitur.

RECENT TWEETS

CONTACT US

  • 12345 North Main Street, New York, NY 555555
  • 1.800.555.6789
  • support@yoursite.com